Linnade Liit | Maaomavalitsuste Liit | Kontakt | Otsi | Sisukaart   
  Aktuaalset  | Seadusandlus  | Brüsseli esindus  | Välissuhted  | Andmebaasid  | Uurimused/käsiraamatud  | Linke
Andmebaasid
 
Statistika
Omavalitsuste arengukavad
Riiklikud arengukavad
Sõprusomavalitsused
Keskkonnajärelevalve
Eesti esimene KOV noorsootöö andmebaas
KOV tunnuslaused
 

LVP_2015_logo
Linnade ja Valdade Päevad 2017
15.-16. märts Original Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses


31. märtsil 2012 a. toimunud Linnade ja Valdade Üldkogu materjalid

Eesti Regionaalse ja Kohaliku Arengu Sihtasutus




Esilehekülg > Andmebaasid > Sõprusomavalitsused


Towns  
Rural municipalities  
L=Town, others are rural municipalities  
   
Estonia Sweden
   
TALLINN Malmö 1989, Stockholm 1992
   
HARJU COUNTY Stockholm 1994
Keila L Vetlanda 1993, Nacka 1992, Jönköping
Maardu L Lulea 2000
Paldiski L Norrtälje1997
Saue L Sollentuna 1992
Jõelähtme Lysekil 1995
Kose Eda 1993
Nissi Strömstad 1992
Raasiku Norberg 1996
Saku Strängnäs 1993
Saue Sollentuna
Viimsi Täby 1991,Karlskrona
   
HIIU COUNTY Vaxholm, Norrtälje 1989
Kärdla L Norrtälje 1989
Pühalepa Vingaker 1992
   
IDA-VIRU COUNTY Västerbotten,Örebro,Gävleborg
Jõhvi Strömsund 1993, Uddevalla 1997
Kohtla-Järve L Uppsala,Umea
Narva L Karlskoga 1996
   
JÕGEVA COUNTY Enköping 1989,Dals-Ed 1993,Värmland
Jõgeva L Karlstad 1992
Mustvee L Sunne
Põltsamaa L Solleftea 1992
Palamuse Ale
   
JÄRVA COUNTY Skaraborg, Habo 1991
Paide L Habo 1997
Türi L Amal 1993
   
LÄÄNE COUNTY Haninge 1989, Kalmar
Haapsalu L Haninge 1989, Nybro, Uppsala, Eskilstuna
Hanila Sölenäsi 1994
Lihula Hylte 1989
Noarootsi Atvidaberg 1990,Borgholm,Gotland,
Mörbylanga, Norrtälje, Vaxholm
Ridala Ockelbo 1995
Vormsi Värmdö 1994
   
LÄÄNE-VIRU COUNTY Jönköping 1993,Gävleborg
Kunda L Söderhamn 1995
Rakvere L Sigtuna 1990
Tamsalu L Svenljunga 1992
Tapa L Trosa 1994
Haljala Dorotea 1994
Kadrina Mora 1996,Kävlinge
Rakke Hundiksvall 1993
Rakvere Sandviken, Sigtuna
Sõmeru Hofors
Vinni Ljusdal 1993
   
PÕLVA COUNTY  
Põlva L Vargarda
Orava Valletuna 1996
   
PÄRNU COUNTY Västmaland 1994, Västeras 1990
Kilingi-Nõmme L Heby 1991
Pärnu L Helsingborg 1990, Oskarshamn 1989, Södertälje 1990
Sindi L Grums 1992
Audru Hallstahammar 1996
Halinga Tranemo
Häädemeeste Mjölby 1995, Arboga 1995-1998
Saarde Heby
Tõstamaa Skinnskatteberg 1997, Västeras
Vändra alevi vald Sala 1991
   
RAPLA COUNTY  
Rapla L Värnamo 1990, Lilla Edet
Järvakandi Kungsör
Kehtna Katrineholm 1994, Tranas 1990
Kohila Aneby, Österaker 1989
Märjamaa Vara 1991
   
SAARE COUNTY Golland 1989, Borgholm, Mörbylanga, Nacka
Kuressaare L Skvöde 1993
Leisi Alingas 1993, Borgholm, Mörbylanga,Gotland
Orissaare Mellerud 1995
   
TARTU COUNTY Varberg 1990,Uppsala
Elva L Kristinehamn 1992
Kallaste L Käblinge 1998
Tartu L Uppsala 1982
Alatskivi Kävlinge 1995
Peipsiääre Sunne
Tartu Uppsala
   
VALGA COUNTY Jämtländ 1993,Are
Tõrva L Timra 1992, Essunga 2003
Valga L Hallsberg 1991,Osthammar
Karula Bräcke 1994
Otepää Ekerö 1990, Örnsköldsvik 1990, Kumla 1990, Habo
Taheva Bräcke 1994
   
VILJANDI COUNTY Hedemora, Ludvika,Dalarna,Smedjebacken
Suure-Jaani L Gagnef 1991
Viljandi L Härnösand 1989, Eslöv 1992
Võhma L Orsa 1992
Karksi Leksand 1990,Lund
Kõo Nora 1991
Pärsti Säter 1994
Tarvastu Surahammar 1989
Viiratsi Malung
   
VÕRU COUNTY Värmland
Võru L Landskrona 1992, Härryda
Antsla Säffle 1992
Vastseliina Arjäng 1992
 
 
 Struktuur Meedia Tagasiside | © Eesti Linnade Liit