Linnade Liit | Maaomavalitsuste Liit | Kontakt | Otsi | Sisukaart   
  Aktuaalset  | Seadusandlus  | Brüsseli esindus  | Välissuhted  | Andmebaasid  | Uurimused/käsiraamatud  | Linke
Andmebaasid
 
Statistika
Omavalitsuste arengukavad
Riiklikud arengukavad
Sõprusomavalitsused
Keskkonnajärelevalve
Eesti esimene KOV noorsootöö andmebaas
KOV tunnuslaused
 

LVP_2015_logo
Linnade ja Valdade Päevad 2017
15.-16. märts Original Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses


31. märtsil 2012 a. toimunud Linnade ja Valdade Üldkogu materjalid

Eesti Regionaalse ja Kohaliku Arengu Sihtasutus




Esilehekülg > Andmebaasid > Omavalitsuste arengukavad


Omavalitsuste arengukavad
HARJU MAAKOND
HIIU MAAKOND
IDA-VIRU MAAKOND
JÕGEVA MAAKOND
JÄRVA MAAKOND
LÄÄNE MAAKOND
LÄÄNE-VIRU MAAKOND
PÕLVA MAAKOND
PÄRNU MAAKOND
RAPLA MAAKOND
SAARE MAAKOND
TARTU MAAKOND
VALGA MAAKOND
VILJANDI MAAKOND
VÕRU MAAKOND
OmavalitsusArengukavaLisatud
HARJU MAAKOND
TallinnTallinna arengukava 2009-202710.09.08
Keila linnKeila linna arengukava aastani 202002.04.07
Loksa linnLoksa linna arengukava a-ni 201520.04.11
Maardu linnMaardu linna arengukava aastni 201502.02.08
Paldiski linnPaldiski linna arengukava a-ni 201531.10.12
Saue linnSaue linna arengukava 2007-201702.10.07
Aegviidu valdAegviidu valla arengukava 2013-201704.10.12
Anija valdAnija valla arengukava 2013- 202005.03.13
Harku valdHarku valla arengukava 2011-203728.11.11
Jõelähtme valdJõelähtme valla arengukava 2004-201521.04.06
Keila valdKeila valla arengukava 2012-201605.03.13
Kernu valdKernu valla arengukava 2003-201505.04.10
Kiili valdKiili valla arengukava 2012-201608.02.12
Kose valdKose valla arengukava 2011-202505.10.11
Kuusalu valdKuusalu valla arengukava 2013-203205.03.13
Kõue valdKõue valla arengukava 2012-201604.10.12
Nissi valdNissi valla arengukava 2012–203030.07.12
Padise valdPadise valla arengukava aastani 201409.06.10
Raasiku valdRaasiku valla arengukava 2011-202125.11.11
Rae valdRae valla arengustrateegia a-ni 201504.04.08
Saku valdSaku valla arengukava 2012-202527.10.11
Saue valdSaue valla arengukava 2010-2015 (2026)12.10.10
Vasalemma valdVasalemma valla arengukava 2012-202102.11.12
Viimsi valdViimsi valla arengukava aastani 202915.11.10
HIIU MAAKOND
Kärdla linnKärdla linna arengukava 2011-202305.03.13
Emmaste valdEmmaste valla arengukava 2004-201810.05.12
Kõrgessaare valdKõrgessaare valla arengukava 2007-201717.11.10
Käina valdKäina valla arengukava 2011-201722.11.11
Pühalepa valdPühalepa valla arengukava 2011-202010.05.12
IDA-VIRU MAAKOND
Kiviõli linnKiviõli linna arengukava 2009-201707.01.09
Kohtla-Järve linnKohtla-Järve linna arengukava 2007-201630.10.12
Narva linnNarva linna arengukava 2008-201505.10.10
Narva-Jõesuu linnNarva-Jõesuu linna arengukava 2011-202516.08.11
Püssi linnPüssi linna arengukava 2003-201620.04.12
Sillamäe linnSillamäe linna arengukava 2009-201706.10.08
Alajõe valdAlajõe valla arengukava 2012-202031.10.12
Aseri valdAseri valla arengukava 2003-201101.10.08
Avinurme valdAvinurme valla arengukava 2013-202202.11.12
Iisaku valdIisaku valla arengukava 2004-200831.08.06
Illuka valdIlluka valla arengukava 2011-201526.10.11
Jõhvi valdJõhvi valla arengukava 2007-202030.09.11
Kohtla valdKohtla valla arengukava 2007-201520.04.12
Kohtla-Nõmme valdKohtla-Nõmme valla arengukava 2010-201611.07.12
Lohusuu valdLohusuu valla arengukava 2007 - 201312.09.07
Lüganuse valdLüganuse valla arengukava 2009-201511.07.12
Maidla valdMaidla valla arengukava aastani 201231.08.06
Mäetaguse valdMäetaguse valla arengukava 2008-201502.11.11
Sonda valdSonda valla arengukava 2004-201101.10.08
Toila valdToila valla arengukava 2010–201709.07.12
Tudulinna valdTudulinna valla arengukava 2004-201101.10.08
Vaivara valdVaivara valla arengukava 2005-201231.08.06
JÕGEVA MAAKOND
Jõgeva linnJõgeva linna arengukava 2007-202005.03.07
Mustvee linn Mustvee valla arengukava aastani 200831.08.06
Põltsamaa linnPõltsamaa linna arengukava 2010-203026.11.09
Jõgeva valdJõgeva valla arengukava 2012-202031.08.12
Kasepää valdKasepää valla arengukava 2008-201801.10.08
Pajusi valdPajusi valla arengukava aastani 203104.10.12
Pala valdPala valla arengukava 2008-201918.01.08
Palamuse valdPalamuse valla arengukava 2008-201616.01.08
Puurmani valdPuurmani valla arengukava 2012-202505.03.13
Põltsamaa valdPõltsamaa valla arengukava 2004-201231.08.06
Saare valdSaare valla arengukava 2006-201324.10.06
Tabivere valdTabivere valla arengukava 2005-201806.12.10
Torma valdTorma valla arengukava 2007-201310.10.08
JÄRVA MAAKOND
Paide linnPaide linna arengukava 2007-201317.10.07
Albu valdAlbu valla arengukava 2011-201618.08.11
Ambla valdAmbla valla arengukava 2010-202506.12.10
Imavere valdImavere valla arengukava 2009-201526.11.09
Järva-Jaani valdJärva-Jaani valla arengukava 2012-202312.11.12
Kareda valdKareda valla arengukava 2007-201301.10.08
Koeru valdKoeru valla arengukava 2013-202405.03.13
Koigi valdKoigi valla arengukava 2007-201729.09.08
Paide valdPaide valla arengukava 2007-201426.03.07
Roosna-Alliku valdRoosna-Alliku arengukava 2012-202011.01.12
Türi valdTüri valla arengukava 2013-2018, arengustrateegia 202502.11.12
Väätsa valdVäätsa valla arengukava 2010-202018.10.10
LÄÄNE MAAKOND
Haapsalu linnHaapsalu linna arengukava 2007-201118.09.08
Hanila valdHanila valla arengukava 2008-202018.09.08
Kullamaa valdKullamaa valla arengukava aastani 201513.01.11
Lihula valdLihula valla arengukava 2006-201301.09.06
Martna valdMartna valla arengukava 2012-202223.01.12
Noarootsi valdNoarootsi valla arengukava 2008-201318.09.08
Nõva valdNõva valla arengukava 2007-201720.02.09
Oru valdOru valla arengukava 2006-201402.10.12
Ridala valdRidala valla arengukava 2013-202204.10.12
Risti valdRisti valla arengukava 2003-201810.01.07
Taebla valdTaebla valla arengukava 2012-202105.10.11
Vormsi valdVormsi valla arengukava 2001-201001.09.06
LÄÄNE-VIRU MAAKOND
Kunda linnKunda linna arengukava 2003-201712.10.10
Rakvere linnRakvere linna arengukava 2012-203005.03.13
Tapa valdTapa valla arengukava 2007-201909.09.11
Haljala valdHaljala valla arengukava 2010-202028.09.12
Kadrina valdKadrina valla arengukava 2007-201517.10.07
Laekvere valdLaekvere valla arengukava 2008-201530.12.08
Rakke valdRakke valla arengukava 2008-201411.11.08
Rakvere valdRakvere valla arengukava 2004-201530.12.08
Rägavere valdRägavere valla arengukava 2007-201301.10.08
Sõmeru valdSõmeru valla arengukava 2006-201221.04.06
Tamsalu valdTamsalu valla arengukava 2013-202131.10.12
Vihula valdVihula valla arengukava kuni 201102.02.08
Vinni valdVinni valla arengukava 2013-202210.12.12
Viru-Nigula valdViru-Nigula valla arengukava 2011-201705.10.11
Väike-Maarja valdVäike-Maarja valla arengukava 2012–201907.12.11
PÕLVA MAAKOND
Põlva linnPõlva linna arengukavad 2007-2013, 2012-201727.10.11
Ahja valdAhja valla arengukava 2005-201501.09.06
Kanepi valdKanepi valla arengukava 2007-201530.12.08
Kõlleste valdKõlleste valla arengukava 2007-201301.10.08
Laheda valdLaheda valla arengukava 2005-201409.02.07
Mikitamäe valdMikitamäe valla arengukava 2008-201530.12.08
Mooste valdMooste valla arengukava 2007-201707.11.07
Orava valdOrava valla arengukava 2003-201528.01.04
Põlva valdPõlva valla arengukava 2004-201530.12.08
Räpina valdRäpina valla arengukava 2012-202004.10.12
Valgjärve valdValgjärve valla arengukava 2005-201230.12.08
Vastse-Kuuste valdVastse-Kuuste valla arengukava 2007-201730.12.08
Veriora valdVeriora valla arengukava 2007-201705.03.13
Värska valdVärska valla arengukava 2007-201512.12.07
PÄRNU MAAKOND
Pärnu linnPärnu linna arengukava aastani 202530.09.11
Sindi linnSindi linna arengukava aastani 201317.01.06
Are valdAre valla arengukava 2011–202107.12.11
Audru valdAudru valla arengukava 2012-202503.02.04
Halinga valdHalinga valla arengukava a-ni 201807.11.12
Häädemeeste valdHäädemeeste valla arengukava 2011-202016.08.11
Kihnu valdKihnu valla arengukava 2012-202008.02.12
Koonga valdKoonga valla arengukava aastani 201302.03.07
Lavassaare valdLavassaare valla arengukava 2007-201102.03.07
Paikuse valdPaikuse valla arengukava 2007-201317.10.07
Saarde valdSaarde valla arengukava aastani 202830.09.11
Sauga valdSauga valla arengukava 2008-201727.12.07
Surju valdSurju valla arengukava 2011–201805.10.11
Tahkuranna valdTahkuranna valla arengukava 2008-201319.02.10
Tootsi valdTootsi valla arengukava 2009-201317.11.08
Tori valdTori valla arengukava 2004-201421.12.05
Tõstamaa valdTõstamaa valla arengukava 2000-200629.03.07
Varbla valdVarbla valla arengukava 2004-201017.01.06
Vändra alevi valdVändra alevi arengukava 2005-201017.01.06
Vändra valdVändra valla arengukava 2005-201021.04.06
RAPLA MAAKOND
Juuru valdJuuru valla arengukava 2008-201516.04.08
Järvakandi valdJärvakandi valla arengukava 2005-201501.03.06
Kaiu valdKaiu valla arengukava 2012-201818.09.12
Kehtna valdKehtna valla arengukava 2007-201529.03.07
Kohila valdKohila valla arengukava aastani 201520.02.06
Käru valdKäru valla arengukava 2002-201030.03.06
Märjamaa valdMärjamaa valla arengukava 2010-202502.11.12
Raikküla valdRaikküla valla arengukava kuni 202030.09.11
Rapla valdRapla valla arengukava 2013-202530.10.12
Vigala valdVigala valla arengukava 2009-201710.12.12
SAARE MAAKOND
Kuressaare linnKuressaare linna arengukava 2005-201304.09.08
Kaarma valdKaarma valla arengukava 2011-201811.04.13
Kihelkonna valdKihelkonna valla arengukava 2007 - 201303.12.07
Kärla valdKärla valla arengukava 2009-201516.01.09
Laimjala valdLaimjala valla arengukava 2007-201329.03.07
Leisi valdLeisi valla arengukava 2003-201206.02.04
Lümanda valdLümanda valla arengukava 2006-201021.04.06
Muhu valdMuhu valla arengukava 2007-201511.11.11
Mustjala valdMustjala valla arengukava 2009-202028.10.11
Orissaare valdOrissaare valla arengukava 2009-202025.01.12
Pihtla valdPihtla valla arengukava 2008-201517.11.10
Pöide valdPöide valla arengukava 2005-201027.02.06
Ruhnu valdRuhnu valla arengukava 2010-201521.12.09
Salme valdSalme valla arengukava 2004-201010.08.05
Torgu valdTorgu valla arengukava 2004-200921.04.06
Valjala valdValjala valla arengukava aastani 201203.12.07
TARTU MAAKOND
Elva linnElva linna arengukava 2008-201712.10.10
Kallaste linnKallaste linna arengukava 2008-201505.12.07
Tartu linnTartu linna arengukavad06.02.04
Alatskivi valdAlatskivi valla arengukava 2005-2010+02.03.06
Haaslava valdHaaslava valla arengukava 2004-201222.01.08
Kambja valdKambja valla arengukava 2007-201631.10.12
Konguta valdKonguta valla arengukava 2008-201528.01.08
Laeva valdLaeva valla arengukava 2012-202528.03.13
Luunja valdLuunja valla arengukava 2004-201314.11.08
Meeksi valdMeeksi valla arengukava 2004-201010.08.05
Mäksa valdMäksa valla arengukava 2012-202623.01.12
Nõo valdNõo valla arengukava 203702.11.12
Peipsiääre valdPeipsiääre valla arengukava06.02.04
Piirissaare valdPiirissaare valla arengukava 2002-200502.03.04
Puhja valdPuhja valla arengukava aastateks 2008-202112.12.08
Rannu valdRannu valla arengukava 2006-200901.03.06
Rõngu valdRõngu valla arengukava 2011–203030.09.11
Tartu valdTartu valla arengukava (2012)10.08.05
Tähtvere valdTähtvere valla arengukava 2007-201313.12.07
Vara valdVara valla arengukava 2002-201006.02.04
Võnnu valdVõnnu valla arengukava 2012-202225.11.11
Ülenurme valdÜlenurme valla arengukava 2012-201624.01.11
VALGA MAAKOND
Tõrva linnTõrva linna arengukava 2012-202512.11.12
Valga linnValga linna arengukava 2012-202030.01.13
Helme valdHelme valla arengukava 2005-201313.04.09
Hummuli valdHummuli valla arengukava 2007-201601.03.07
Karula valdKarula valla arengukava 2004-201221.04.06
Otepää valdOtepää valla arengukava aastani 202012.12.07
Palupera valdPalupera valla arengukava 2012-202511.09.12
Puka valdPuka valla arengukava 2003-201928.03.13
Põdrala valdPõdrala valla arengukava 2010-202519.04.10
Sangaste valdSangaste valla arengukava 2008-201809.01.08
Taheva valdTaheva valla arengukava 2010-201917.08.10
Tõlliste valdTõlliste valla arengukava aastani 202005.03.13
Õru valdÕru valla arengukava 2008-201523.05.08
VILJANDI MAAKOND
Mõisaküla linnMõisaküla linna arengukava 2012-201831.10.12
Viljandi linnViljandi linna arengukava 2005-201004.09.06
Võhma linnVõhma linna arengukava 2006-201702.03.07
Abja valdAbja valla arengukava 2009-201809.10.09
Halliste valdHalliste valla arengukava 2008-201804.02.11
Karksi valdKarksi valla arengukava aastani 2009-201802.02.09
Kolga-Jaani valdKolga-Jaani valla arengukava 2004-201026.01.04
Kõo valdKõo valla arengukava 2008-201525.03.08
Kõpu valdKõpu valla arengukava 2002-201201.03.07
Paistu valdPaistu valla arengukava 2009-202030.03.09
Pärsti valdPärsti valla arengukava 2008-202825.03.08
Saarepeedi valdSaarepeedi valla arengukava 2011-201801.02.11
Suure-Jaani valdSuure-Jaani valla arengukava 2007-201506.07.07
Tarvastu valdTarvastu valla arengukava 2005-201009.03.06
Viiratsi valdViiratsi valla arengukava 2011-201812.11.12
VÕRU MAAKOND
Võru linnVõru linna arengukava aastani 202702.11.12
Antsla valdAntsla valla arengukava 2011-202421.12.11
Haanja valdHaanja valla arengukava 2011-201905.10.11
Lasva valdLasva valla arengukava aastateks 2011-202008.02.12
Meremäe valdMeremäe valla arengukava 2012–201602.10.12
Misso valdMisso valla arengukava 2013-202505.03.13
Mõniste valdMõniste valla arengukava 2005-201221.04.06
Rõuge valdRõuge valla arengukava 2010 - 201709.06.10
Sõmerpalu valdSõmerpalu valla arengukava 2006-201525.11.11
Urvaste valdUrvaste valla arengukava 2012-202205.03.13
Varstu valdVarstu valla arengukava 2004-201401.03.06
Vastseliina valdVastseliina valla arengukava 2012-201830.01.13
Võru valdVõru valla arengukava 2007-201206.12.07

Arengukavade koondamist Omavalitsuste infoportaalile toetas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus.

Kui märkasite käesoleval lehel mõnda viga, teatage sellest palun Tagasiside lehel (käesolevat andmebaasi kasutavad projektide hindajad ja EAS, seepärast on oluline seda uuendada).

Arengukava avalikustamisest kodulehel - soovitus

NB! Alates 1. jaanuarist 2006.a jõustus kohaliku omavalitsuse korralduse seaduse muutmise seadus (RT I 2005, 31, 230), millega muudeti KOKS-i § 37. Nimetatud paragrahvi lõige 6 sätestab, et arengukava esitatakse maavanemale ja Siseministeeriumile hiljemalt üks kuu pärast volikogu poolt tehtud otsust arengukava vastuvõtmise või muutmise kohta. Siseministeerium soovib saada ülalmainitud arengukavasid elektrooniliselt aadressile regionaal@sisemin.gov.ee


11.04.2013

 
 Struktuur Meedia Tagasiside | © Eesti Linnade Liit