Kohalike omavalitsuste portaal Printimise kuupäev: 23. veebruar 2016

Omavalitsusliitude Koostöökogu delegatsioon ja töörühmade liikmed 2017 a. läbirääkimistel



Omavalitsusliitude Koostöökogu

Töörühmad:
Hariduse ja noorsoovaldkonna töörühm
Kultuuri- ja spordivaldkonna töörühm
Rahanduse- ja maksupoliitika töörühm
Töö-, sotsiaal- ja tervise töörühm
Majanduse, transpordi, teede ja IKT töörühm
Keskkonna ja maaküsimuste töörühm

Omavalitsusliitude Koostöökogu

Eesti Linnade Liidu poolt
Põhiliikmed:

Taavi Aas, Tallinna abilinnapea
Mihkel Juhkami, Rakvere linnapea
Toomas Sonts, Vändra alevivanem
Kalev Härk, Valga linnapea
Urmas Sukles, Haapsalu linnapea

Asendusliikmed:
Mart Järvik, Järvakandi vallavanem
Kersti Sarapuu, Paide linnavolikogu esimees
Angelika Kallakmaa-Kapsta, Tallinna Linnakantselei, konsultant

Eesti Maaomavalitsuste Liidu poolt
Põhiliikmed:

Kurmet Müürsepp, Antlsa vallavolikogu esimees, EMOLi esimees
Ivar Tedrema, Kambja vallavanem, EMOLi aseesimees
Vello Jõgisoo, Kose vallavolikogu liige, EMOLi aseesimees
Toivo Tõnson, Põltsamaa vallavanem
Priit Lomp, Haaslava vallavanem

Asendusliikmed:
Raimu Aardam, Kihelkonna vallavanem
Kalevi Kaur, Kolga-Jaani vallavanem
Peeter Sibul, Veriora volikogu liige
Lauri Luur, Are vallavanem
Toomas Väinaste, Vinni vallavanem
Üles

Hariduse ja noorsoovaldkonna töörühm

Eesti Linnade Liidu poolt:
Andres Pajula, Tallinna Haridusameti juhataja
Ain Suurkaev, Rakvere Linnavalitsuse liige
Aimur Liiva, Kiili asevallavanem
Tiivi Tiido, Viljandi Linnavalitsus, Haridus- ja Kultuuriameti juhataja
Katrin Tamme, Jõhvi Vallavalitsus, haridus- ja noorsootöö nõunik
Hille Ilves, Eesti Linnade Liidu nõunik

Eesti Maaomavalitsuste Liidu poolt:
Vello Jõgisoo, Eesti Maaomavalitsuste Liidu aseesimees, Kose vallavolikogu liige
Toivo Tõnson, Põltsamaa vallavanem
Peeter Sibul, Veriora vallavolikogu liige
Kalevi Kaur, Kolga-Jaani vallavanem
Taimi Saarma, Eesti Maaomavalitsuste Liidu haridusnõunik
Arno Peksar, Hanila vallavanem
Üles

Kultuuri- ja spordivaldkonna töörühm

Eesti Linnade Liidu poolt:
Aini Härm, Tallinna Kultuuriväärtuste Ameti juhataja
Leelo Suidt, Elva Linnavolikogu aseesimees
Margit Ots, Saue Linnavalitsus, kultuuri-, haridus- ja spordivaldkonna peaspetsialist
Ülle Vapper, Halinga vallavanem
Alo Aasma, Paide linnapea
Hille Ilves, Eesti Linnade Liidu nõunik

Eesti Maaomavalitsuste Liidu poolt:
Kalevi Kaur, Kolga-Jaani vallavanem
Peeter Sibul, Veriora vallavolikogu liige
Raimu Aardam, Kihelkonna vallavanem
Taimi Saarma, Eesti Maaomavalitsuste Liidu haridusnõunik
Toomas Väinaste, Vinni vallavanem
Üles

Rahanduse- ja maksupoliitika töörühm

Eesti Linnade Liidu poolt:
Kersti Sarapuu, Paide linnavolikogu esimees
Külli Lust, Tartu Linnavalitsuse rahandusosakonna juhataja
Katrin Kendra, Tallinna linna finantsdirektor
Martin Schwindt, Haapsalu linna finantsjuht
Heiki Hepner, Kohila vallavanem
Värner Lootsmann, Loksa linnapea

Eesti Maaomavalitsuste Liidu poolt:
Kurmet Müürsepp, Antsla vallavolikogu esimees
Ivar Tedrema, Kambja vallavanem
Ott Kasuri, Eesti Maaomavalitsuste Liidu tegevdirektor
Märt Moll, Eesti Maaomavalitsuste Liidu rahandusnõunik
Margus Randma, Saue vallavalitsuse rahadusosakonna juhtaja
Üles

Töö-, sotsiaal- ja tervise töörühm

Eesti Linnade Liidu poolt:
Eike Käsi, Keila abilinnapea
Tarmo Kurves, Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti hoolekandeosakonna juhataja
Sirje Kree, Tartu Linnavalitsus, Tervishoiuosakonna juhataja
Meeli Tuubel, Valga Linnavalitsus, Sotsiaalabiameti juhataja
Hille Ilves, Eesti Linnade Liidu nõunik

Eesti Maaomavalitsuste Liidu poolt:
Priit Lomp, Haaslava vallavanem
Raimu Aardam, Kihelkonna vallavanem
Deiw Rahumägi, Nõva vallavanem
Mailiis Kaljula, Eesti Maaomavalitsuste Liidu sotsiaalnõunik
Kuno Erkmann, Paikuse vallavanem
Üles

Majanduse, transpordi, teede ja IKT töörühm

Eesti Linnade Liidu poolt:
Enno Fels, Keila linnapea
Mart Järvik, Järvakandi vallavanem
Ain Valdmann, Tallinna Kommunaalameti juhataja
Eduard East, Narva linnapea
Rein Heina, Loksa Linnavolikogu esimees

Väino Olev, Tallinna Linnakantselei, IT-direktor
Merle Kerm, Saue linna IT-spetsialist
Hüite Bergmann, Tartu linna IT-juht
Aarne Pärtels, Narva Lv IT teenistuse vanemspetsialist
Kaimo Käärmann-Liive, Eesti Linnade Liidu konsultant

Eesti Maaomavalitsuste Liidu poolt:
Ivar Tedrema, Kambja vallavanem
Jüri Ott, Kullamaa vallavanem
Märt Moll, Eesti Maaomavalitsuste Liidu rahandusnõunik
Lauri Luur, Are vallavanem
Ott Kasuri, Eesti Maaomavalitsuste Liidu tegevdirektor

Kaido Kallikorm, Saue vallavalitsuse e-teenuste arendusjuht
Jaan Oruaas, Anija vallavolikogu aseesimees
Üles

Keskkonna ja maaküsimuste töörühm

Eesti Linnade Liidu poolt:
Eha Võrk, Tallinna LV, abilinnapea
Alo Brandt, Tallinna Linnavaraamet, Linnamaade ja maakorralduse osakonna juhataja
Relo Ligi, Tallinna LV, Keskkonnaameti juhataja
Irja Alakivi, ELL konsultant
Tiit Kirss, ELL nõunik direktori ülesannetes
Aare Olgo, Jõgeva LV, linnapea
Kadri Tillemann, Keila Vallavolikogu esimees
Mart Järvik, Järvakandi VV, vallavanem

Eesti Maaomavalitsuste Liidu poolt:
Lauri Luur, Are VV, vallavanem
Aare Vabamägi, Eesti Maaomavalitsuste Liidu nõunik
Urve Erikson, Tudulinna Vallavolikogu liige
Veikko Luhalaid, Vaivara Vallavolikogu esimees
Merle Pussak, Kose VV, vallavanem
Allar Aron, Lüganuse VV, vallavanem
Rait Pihelgas, Ambla VV, vallavamem
Karel Tölp, Tahkuranna VV, vallavanem
Vello Lukk, Jõgeva VV, keskkonna peaspetsialist
Üles