Linnade Liit | Maaomavalitsuste Liit | Kontakt | Otsi | Sisukaart   
  Aktuaalset  | Seadusandlus  | Brüsseli esindus  | Välissuhted  | Andmebaasid  | Uurimused/käsiraamatud  | Linke
Aktuaalset
 
Uudised
Pressiteated
Omavalitsusliitude läbirääkimised
  2018 läbirääkimised
  2017 läbirääkimised
  2016 läbirääkimised
  2015 läbirääkimised
  2014 läbirääkimised
  2013 läbirääkimised
  2012 läbirääkimised
  2011 läbirääkimised
  2010 läbirääkimised
  2009 läbirääkimised
  2008 läbirääkimised
  2007 läbirääkimised
  2006 läbirääkimised
    13/09/06 koosolek
    04/05/06 üldkogu koosolek
  2005 läbirääkimised
  2004 läbirääkimised
Seisukohad
Linnade ja Valdade Päevad
Konverentsid, seminarid
Liitu meilinglistiga
Huvitavaid fakte
KOV ja kliima
Kalender
 

LVP_2015_logo
Linnade ja Valdade Päevad 2017
15.-16. märts Original Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses


31. märtsil 2012 a. toimunud Linnade ja Valdade Üldkogu materjalid

Eesti Regionaalse ja Kohaliku Arengu Sihtasutus




Esilehekülg > Aktuaalset > Omavalitsusliitude läbirääkimised > 2006 läbirääkimised


Omavalitsusliitude Koostöökogu + esindajad läbirääkimiste töörühmades
Print

ELL-i esindajad Omavalitsusliitude Koostöökogus:

Margus Lepik, Valga linnapea margus.lepik@valgalv.ee                   
Laine Jänes, Tartu linnapea laine.janes@raad.tartu.ee   
Peep Aru, Viljandi linnapea peep.aru@viljandi.ee                   
Teet Kallasvee, Haapsalu llinnapea teet.kallasvee@haapsalulv.ee  
Kersti Sarapuu, Paide llinnapea kersti.sarapuu@paide.ee                    
Taavi Aas, Tallinna abilinnapea taavi.aas@tallinnlv.ee 
Angelika Kallakmaa-Kapsta, Tallinna Linnakantselei finantsteenistuse peaspetsialist angelika.kallakmaa@tallinnlv.ee 

EMOL-i esindajad Omavalitsusliitude Koostöökogus:      

Kurmet Müürsepp, Urvaste vallavanem    kurmet@urvaste.ee 
Kalevi Kaur, Kolga-Jaani vallavanem       kalevi.kaur@kolga-jaani.ee 
Ivar Tedrema, Kambja vallavanem           vald@kambja.ee 
Jüri Ellram, Imavere vallavanem               jyri.ellram@imaverevv.ee 
Ülle Erman, Taebla vallavanem                ulle.erman@taebla.ee 
Uno Silberg, EMOL tegevdirektor           uno.silberg@emovl.ee 
Jüri Landberg, Rägavere vallavanem        jyrilandberg@hot.ee 
Raimu Aardam, Orissaare vallavanem      raimu.aardam@orissaare.ee 

Läbirääkimiste töörühmade ELL-i ja EMOL-i esindjad:
        
Haridus 
Urmas Aava, Häädemeeste vallavanem hdmvv@estpak.ee (ELL) 
Andres Pajula, Tallinna Haridusameti juhataja  andres.pajula@tallinnlv.ee   (ELL)
Georg Aher, Tartu abilinnapea georg.aher@raad.tartu.ee  (RLL)
Juta Alev, Kärdla haridus-, kultuuri- ja spordinõunik   juta.alev@kardla.ee   (ELL)
Ille Allsaar, ELL büroo nõunik ille@ell.ee  (ELL)
Vello Jõgisoo vello@kose.ee (EMOL)
Toivo Tõnson toivo@kesk.ee   (EMOL)
Peeter Sibul vvanem@meremvv.werro.ee  (EMOL)   
Kalevi Kaur kalevi.kaur@kolga-jaani.ee (EMOL)    
Endel Lepik endel@viimsivv.ee (EMOL)
        
Kultuur 
Urmas Kruuse, Elva linnapea urmas.kruuse@mail.ee    (ELL) 
Ene Vohu, Tallinna kultuuriväärtusteameti juhataja  ene.vohu@tallinnlv.ee   (ELL) 
Katriin Fisch-Uibopuu, Tartu kultuuriosakonna juhataja  katriin.fisch-uibopuu@raad.tartu.ee   (ELL) 
Ago Kokser, Keila linnapea ago.kokser@keila.ee    (ELL) 
Ille Allsaar, ELL büroo nõunik  ille@ell.ee    (ELL) 
Andrus Blok andrus@rakke.ee (EMOL)
Peeter Sibul vvanem@meremvv.werro.ee  (EMOL)   
Vello Jõgisoo vello@kose.ee     (EMOL)
Ülo Needo ylo@mooste.ee     (EMOL)
Vilja Alamaa valamaa@hot.ee  (EMOL)
        
Rahandus 
Margus Lepik, Valga linnapea margus.lepik@valgalv.ee    (ELL)
Angelika Kallakmaa-Kapsta, Tallinn  angelika.kallakmaa@tallinnlv.ee    (ELL)
Karin Jaanson, Tartu abilinnapea karin.jaanson@raad.tartu.ee    (ELL)
Martin Schwindt, Haapsalu aselinnapea martin.schwindt@haapsalulv.ee    (ELL)
Tiit Kirss, ELL büroo nõunik tiit@ell.ee    (ELL)
Kurmet Müürsepp kurmet@urvaste.ee     (EMOL)
Uno Silberg uno.silberg@emovl.ee      (EMOL)
Märt Moll mart.moll@emovl.ee      (EMOL)
Ivar Tedrema vald@kambja.ee      (EMOL)
Toomas Välimäe toomas@hol.ee  (EMOL)
        
Sotsiaal- ja tervishoid 
Helmen Kütt, Viljandi sotsiaalameti juhataja  helmen.kutt@viljandi.ee    (ELL)
Uku Torjus, Tallinn sotsiaal ja tervishoiuametihoolekandeosakonna juhataja   uku.torjus@tallinnlv.ee   (ELL)
Ingrid Danilov, Haapsalu aselinnapea ingrid.danilov@haapsalulv.ee     (ELL)
Sirje Kree, Tartu tervishoiuosakonna juhataja  sirje.kree@raad.tartu.ee    (ELL)
Ille Allsaar, ELL  büroo  ille@ell.ee    (ELL)
Ülle Erman ulle.erman@taebla.ee     (EMOL)
Jüri Landberg jyrilandberg@hot.ee     (EMOL)
Sirje Tobreluts sirje@laheda.polvamaa.ee   (EMOL)  
Marianne Hermann vol@mv.werro.ee     (EMOL)
Etti Kagarov etti.kagarov@kohtlavv.ee (EMOL)
        
Transport-side 
Viktor Svjatõ¨ev, Jõgeva linnapea viktor@jogevalv.ee     (ELL)
Ain Valdmann, Tallinna kommunaalameti juhataja  ain.valdmann@tallinnlv.ee    (ELL)
Rein Triisa, Viljandi abilinnapea rein.triisa@viljandi.ee     (ELL)
Kaido Ivask, Paide abilinnapea kaido.ivask@paide.ee     (ELL)
Tiit Kirss, ELL büroo  tiit@ell.ee    (ELL)
Ivar Tedrema vald@kambja.ee     (EMOL)
Jüri Ellram jyri.ellram@imaverevv.ee   (EMOL)  
Aare Aunap aare@tabivere.ee     (EMOL)
Kaido Kaasik  kaido.kaasik@valjala.saare.ee (EMOL)    
Olev Peetris olev.peetris@taebla.ee (EMOL)
       
Keskkond 
Aivar Nigol, Võru Linnavalitsuse arendusosakonna juhataja   aivar.nigol@vorulinn.ee  (ELL)
Viktor Svjatõ¨ev, Jõgeva linnapea viktor@jogevalv.ee    (ELL)
Allar Aron, Kunda linnapea allar.aron@kunda.ee    (ELL)
Irja Alakivi, ELL büroo  irja@ell.ee  (ELL)
Urve Erikson urve@ivol.ee   (EMOL)  
Raimu Aardam raimu.aardam@orissaare.ee  (EMOL)
Jüri Landberg jyrilandberg@hot.ee     (EMOL)
Vello Lukk vellol@jogevavv.ee     (EMOL)
Enno Vinni enno.vinni@maidlavv.ee (EMOL)
        
Maa-küsimused 
Aare Heinvee, Rapla vallavanem aare.heinvee@rapla.ee    (ELL)
Alo Brandt, Tallinna Maa-ameti juhataja asetäitja, munitsipaalmaade osakonna juhataja alo.brandt@tallinnlv.ee  (ELL)
Anto Ili, Tartu abilinnapea anto.ili@raad.tartu.ee    (ELL)
Kersti Sarapuu, Paide linnapea kersti.sarapuu@paide.ee  (ELL)
Tiit Kirss, ELL büroo tiit@ell.ee (ELL)
Raimu Aardam raimu.aardam@orissaare.ee  (EMOL)  
Jüri Ellram jyri.ellram@imaverevv.ee (EMOL)
Merle Pussak merle@kose.ee   (EMOL)  
Agu Kasetalu agu@konguta.ee    (EMOL) 
Andrus Seeme andrus@kolleste.ee (EMOL)


20.03.2006

 
 Struktuur Meedia Tagasiside | © Eesti Linnade Liit