Eesti Linnade ja Valdade Liit | Otsi | Sisukaart   
  Aktuaalset  | Seadusandlus  | Brüsseli esindus  | Välissuhted  | Andmebaasid  | Uurimused/käsiraamatud  | Linke
Aktuaalset
 
Uudised
Pressiteated
Omavalitsusliitude läbirääkimised
  2019 läbirääkimised
  2018 läbirääkimised
  2017 läbirääkimised
  2016 läbirääkimised
  2015 läbirääkimised
  2014 läbirääkimised
  2013 läbirääkimised
  2012 läbirääkimised
  2011 läbirääkimised
  2010 läbirääkimised
  2009 läbirääkimised
  2008 läbirääkimised
  2007 läbirääkimised
  2006 läbirääkimised
  2005 läbirääkimised
  2004 läbirääkimised
Seisukohad
Linnade ja Valdade Päevad
Konverentsid, seminarid
Liitu meilinglistiga
Huvitavaid fakte
KOV ja kliima
Kalender
 


LVP_2015_logo
Linnade ja Valdade Päevad 2018
14.-15. märts Original Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses


31. märtsil 2012 a. toimunud Linnade ja Valdade Üldkogu materjalid

Eesti Regionaalse ja Kohaliku Arengu Sihtasutus




Esilehekülg > Aktuaalset > Omavalitsusliitude läbirääkimised > 2019 läbirääkimised


ELVL delegatsioon ja töörühmade liikmed
2019. a riigieelarve läbirääkimistel
Print

Läbirääkmiste delegatsioon

Põhiliikmed:
Taavi Aas, Tallinna linnapea
Mihkel Juhkami, Rakvere linnavolikogu esimees
Urmas Klaas, Tartu linnapea
Priit Lomp, Kastre vallavanem
Kurmet Müürsepp, Antsla abivallavanem
Georg Pelisaar, Põlva vallavanem
Mart Võrklaev, Rae vallavanem

Asendusliikmed:
Anti Allas, Võru linnapea
Angelika Kallakmaa, Tallinna linnapea konsultant
Margus Lepik, Valga vallavanem
Rait Pihelgas, Järva vallavanem
Pipi-Liis Siemann, Türi vallavanem
Siim Suursild, Pärnu abilinnapea
Tarmo Tammiste, Narva linnapea
Üles

Töörühmad:
Hariduse ja noorsoovaldkonna töörühm
Kultuuri- ja spordivaldkonna töörühm
Rahanduse- ja maksupoliitika töörühm
Töö-, sotsiaal- ja tervise töörühm
Transpordi ja teede töörühm
Keskkonna ja maaküsimuste töörühm
Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia töörühm

Hariduse ja noorsoovaldkonna töörühm

Triin Varek, Rakvere abilinnapea
Andres Pajula, Tallinna Haridusameti juhataja
Helle Kajaste, Jõgeva valla haridus- ja kultuuriosakonna juhataja
Larissa Degel, Narva LV Kultuuriosakonna juhataja asetäitja, haridusteenistuse juhataja
Andres Kampmann, Lääne-Nigula vallavolikogu liige
Helle Kahm, Saaremaa abivallavanem
Aivar Soe, Harku valla haridus- ja kultuuriosakonna juhataja
Riho Raave, Tartu LV haridusosakonna juhataja

Piret Talur, Tartu LV kultuuriosakonna noorsooteenistuse juhataja
Arno Peksar, Lääneranna vallavolikogu esimees
Marika Saar, Elva abivallavanem
Merike Trumm, Viru-Nigula valla haridusjuht
Aimur Liiva, Kiili vallavanem
Tiina Oraste, Järva abivallavanem
Riina Sooäär, Jõhvi abivallavanem
Üles

Kultuuri- ja spordivaldkonna töörühm

Aini Härm, Tallinna Kultuuriameti juhataja
Viktoria Lutus, Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakonna juhataja
Marika Saar, Elva abivallavanem
Keio Soomelt, Viru-Nigula vallavalitsuse kultuuri- ja noorsootööjuht
Kalju Kertsmik, Järva vallavolikogu liige
Madis Kallas, Saaremaa vallavanem
Krista Dreger, Harku valla kultuuri ja spordispetsialist
Veljo Lamp, Tartu LV kultuuriosakonna sporditeenistuse juhataja

Varje Paaliste, Lääne-Nigula valla kultuuri- ja spordinõunik
Urve Luht, Lääne-Harju abivallavanem
Üles

Rahanduse- ja maksupoliitika töörühm

Katrin Kendra, Tallinna linna finantsdirektor
Toomas Järveoja, Elva vallavanem
Kurmet Müürsepp, Antsla abivallavanem
Mikk Lõhmus, Lääne-Nigula vallavanem
Randar Lohu, Viimsi valla rahandusameti juhataja
Marili Niits, Saaremaa abivallavanem
Külli Lust, Tartu linnavalitsuse rahandusosakonna juhataja
Rait Pihelgas, Järva vallavanem
Siim Suursild, Pärnu abilinnapea

Vello Väinsalu, Haljala vallavolikogu esimees
Kaja Ferschel-Pärn, Jõgeva vallavalitsuse finantsjuht
Helen Ruberg, Viru-Nigula vallavalitsuse finantsjuht
Ivar Tedrema, Kambja abivallavanem
Vello Viiburg, Harku abivallavanem
Mikk Pikkmets, Lääneranna vallavanem
Margus Lepik, Valga vallavanem
Jaanus Saat, Lääne-Harju vallavanem
Üles

Töö-, sotsiaal- ja tervise töörühm

Uku Torjus, Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti juhataja
Kurmet Müürsepp, Antsla abivallavanem
Annika Kapp, Viru-Nigula vallavalitsuse sotsiaalvaldkonna juht
Tatjana Patsanovskaja, Narva linna Sotsiaalabiameti direktori kohusetäitja
Eva-Liisa Jaanisk, Lääne-Nigula valla sotsiaaltöö spetsialist
Kairit Lindmäe, Saaremaa abivallavanem
Tiina Spitsõn, Harku valla sotsiaal -ja tervishoiuosakonna juhataja
Merle Liivak, Tartu LV sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja
Priit Lomp, Kastre vallvanem

Marika Saar, Elva abivallavanem
Katre Mägi, Järva valla sotsiaalosakonna juhataja
Meeli Tuubel, Valga valla sotsiaaltöö teenistuse juhataja
Katrin Glaase, Lääne-Harju valla sotsiaalosakonna juhataja
Üles

Transpordi ja teede töörühm

Ain Valdmann, Tallinna linna kommunaalameti juhataja
Heiki Hansen, Elva abivallavanem
Einar Vallbaum, Viru-Nigula vallavanem
Olev Peetris, Lääne-Nigula valla teede ja kommunaalnõunik
Ivar Tedrema, Kambja abivallavanem
Aivar Aru, Saaremaa vallavolikogu aseesimees
Rein Haak, Tartu LV linnamajanduse osakonna juhataja
Marek Kask, Järva abivallavanem
Anti Allas, Võru linnapea

Ergo Eesmaa, Harku valla arendus -ja haldusosakonna juhataja
Enno Kase, Valga asevallavanem
Ago Kokser, Lääne-Harju abivallavanem
Aivar Viidik, Hiiumaa vallavolikogu esimees
Üles

Keskkonna ja maaküsimuste töörühm

Eha Võrk, Tallinna abilinnapea
Alo Brandt, Tallinn Linnavaraameti linnamaade ja maakorralduse osakonna juhataja
Relo Ligi, Tallinna Keskkonnaameti juhataja
Ülle Mauer, Tartu LV, linnamajanduse osakonna keskkonnateenistuse juhataja
Hegri Narusk, Elva vallamajandusosakonna juhataja
Marit Laast, Viru-Nigula vallavalitsuse planeerimis- ja maakorraldusspetsialist
Sven Tarto, Nõo vallavalitsuse keskkonnaosakonna juhataja
Mart Mäeker, Saaremaa abivallavanem
Taniel Vain, Harku valla planeerimis -ja ehitusosakonna juhataja
Ahti Karon, Järva vallavolikogu aseesimees
Anni Teetsmann, Valga valla keskkonnaspetsialist
Külli Tammur, Lääne-Harju vallavolikogu esimees
Üles

Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia töörühm
Väino Olev, Tallinna linna IT juht
Anu Tanila, Saaremaa valla IT-juht
Kaupo Kase, Viljandi vallavolikogu esimees
Kayvo Kroon, Elva valla IT-nõunik
Alexey Demin, Viru-Nigula valla IT-spetsialist
Heli Randes, Lääne-Nigula valla arendus- ja turundusjuht
Liina Rüütel, Harku valla kommunikatsioonijuht
Hannes Raimets, Rae valla IT-juht
Jaanus Saat, Lääne-Harju vallavanem
Henri Pook, ELVL, KOV IKT kompetentsikeskus
Üles

25.04.2018

 
 Struktuur Meedia Tagasiside | © Eesti Linnade Liit